מחירים ויזה לויאטנם

ויזה לויאטנם באינטרנט

מחיר ויזה לויאטנם משתנה בהתאם לסוג הויזה הנדרשת.
בדף זה תוכלו למצוא מידע נוסף אודות מחיר ויזה לויאטנם ופרטים נוספים שיעזרו לכם להבין איזו ויזה אתם צריכים.

כדי להכנס לויאטנם, דרך היבשה או דרך האוויר יש צורך בהנפקת ויזה (אשרת כניסה), תהליך הנפקת ויזה לואיטנם שונה במקרה של כניסה דרך האוויר וכניסה דרך היבשה אבל בשני המקרים התהליך פשוט.

כניסה דרך האוויר-
במקרה של הגעה לויאטנם באמצעות טיסה יש להנפיק ויזה מבעוד מועד, הדרך הנוחה ביותר היא באמצעות אתרינו, כל שעליכם לעשות זה לבחור את סוג הויזה ( ויזה לחודש או שלושה חודשים, עם כניסה חד פעמים או כניסות מרובות) למלא מספר קטן של פרטים ולחכות עד 2 ימי עסקים.
לאחר מכן תקבלו למייל אישור רשמי שאותו יש להדפיס ולהציג בשדה התעופה בויאטנם בצירוף 2 תמונות פספורט ותשלום מס ביול שאותו ניתן לשלם במזומן בלבד ובדולר (סכום זה תלוי בסוג הויזה הנדרשת והמחיר הוא 25-50 דולר).
אפשרות נוספת אך פחות מומלצת היא הגעה לשגרירות ויאטנם בישראל והנפקת הויזה שם.

מחירון ויזה לויאטנם:

סוג ויזהמחירמס ביול*
ויזה לחודש, כניסה אחת85 ש"ח25$
ויזה לחודש, כניסות מרובות90 ש"ח50$
ויזה ל3 חודשים, כניסה אחת120 ש"ח25$
ויזה ל3 חודשים, כניסות מרובות140 ש"ח50$

(*) מס זה ישולם בשדה התעופה לרשויות בויאטנם ואינו קשור לאתרינו

ויאטנם היא מדינה נפלאה! ישראלים רבים בוחרים לטוס לטייל בה מדי שנה.
החוק מכריח ישראלים להוציא ויזה לפני הכניסה לויאטנם, בשונה מתהליך הוצאת הויזה לארה"ב למשל, הוצאת ויזה לויאטנם היא פשוטה ביותר ואנחנו פה בשביל לעזור לכם.
כל שעליכם לעשות זה למלא את הטופס, לשלם ותוך 2 ימי עסקים תקבלו אישור, את האישור תצטרכו להציג בשדה התעופה בויאטנם, וזהו! עד כדי כך פשוט.
חברות רבות בארץ מציעים שירות דומה לשלנו, אבל במחירים גבוהים ללא סיבה, אנחנו מציעים את המחיר הזול ביותר בארץ ומבטיחים לתת לכם שירות מעולה ומענה על כל שאלה שתהיה לכם!
מלאו את הטופס עוד היום!
אנחנו יודעים שבטיול למזרח כל שקל חשוב! אז למה לשלם יותר בלי סיבה?